Dodatki

Instalator Aplikacji »

Kreator stron WWW »

Antywirusy G Data »

Przesyłki Apaczka »

Zdjęcia Photogenica »

G Suite

SiteLock »

 

 

 

 

Szczegóły funkcji pakietu G Suit
Nazwa:

Opis:

Gmail Niestandardowy adres e-mail (np. @twojafirma.com) i wiele funkcji

30 GB miejsca na e-maile

Zgodny z Microsoft Outlook i innymi klientami poczty

Brak reklam, całodobowa pomoc i wiele innych korzyści
Kalendarz Zintegrowane kalendarze online, zaprojektowane do pracy zespołowej

Kalendarze z funkcją udostępniania, zintegrowane z Gmailem, Dyskiem, Kontaktami, Witrynami i Hangouts, ułatwiają planowanie zadań, dzięki czemu masz więcej czasu na ich realizację.
Google+ Nawiąż lepszy kontakt z zespołem

Stwórz wszystkim możliwość dzielenia się wiedzą, aktualnościami i pomysłami dotyczącymi wspólnych zainteresowań dzięki Google+.
Hangauts Meet Spotkania wideo na miarę potrzeb Twojej firmy

Kontaktuj się ze swoim zespołem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki rozmowom wideo, do których z łatwością dołączysz, możesz spotykać się z zespołem twarzą w twarz bez konieczności płacenia za podróż.
Dokumenty Zespołowe edytowanie tekstów

Dokumenty tekstowe możesz tworzyć i edytować bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania specjalistycznego oprogramowania. Wiele osób może jednocześnie pracować nad jednym dokumentem, a każda zmiana jest zapisywana automatycznie.
Arkusze Zaawansowane, szybkie arkusze kalkulacyjne online

Arkusze kalkulacyjne można tworzyć i edytować bezpośrednio w przeglądarce bez potrzeby instalowania specjalistycznego oprogramowania. Szerokie możliwości – od prostych list zadań po analizy danych z wykresami, filtrami i tabelami przestawnymi.
Formularze Dzięki tej usłudze możesz bez dodatkowych kosztów tworzyć niestandardowe formularze ankiet i kwestionariuszy. Zbierz wszystkie dane w arkuszu kalkulacyjnym i przeanalizuj je bezpośrednio w Arkuszach Google.
Prezentacje Atrakcyjne wizualnie prezentacje tworzone zespołowo

Profesjonalne prezentacje można tworzyć i edytować bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania specjalistycznego oprogramowania. Wiele osób może jednocześnie pracować nad jednym plikiem, dzięki czemu każdy ma zawsze najnowszą wersję.
Witryny Bezproblemowe tworzenie efektownych witryn zespołu

Twórz ze współpracownikami angażujące witryny wysokiej jakości dla swojego zespołu, projektu lub wydarzenia. Witryny te świetnie wyglądają na każdym ekranie, czy to na komputerze, czy na smartfonie. A co najlepsze – nie musisz nawet znać się na projektowaniu ani programowaniu.
Keep Zapisuj ważne informacje i zwiększ swoją produktywność

Organizuj swoją pracę. Z łatwością zapisuj pomysły i zadania do wykonania. Pracuj nad notatkami wspólnie z innymi członkami zespołu i ustawiaj przypomnienia, by zawsze być na bieżąco. Wszystkie informacje są synchronizowane na każdym Twoim urządzeniu, więc masz do nich stały dostęp.
Dysk Łatwo przechowuj, synchronizuj i udostępniaj pliki

Bezpiecznie przechowuj wszystkie dane firmy w jednym miejscu. Korzystaj z plików na komputerze lub urządzeniach mobilnych i zarządzaj opcjami udostępniania plików przez zespoły.
Cloud Search Dostęp do właściwych informacji we właściwym momencie

Korzystaj z wyszukiwarki Google, by przeszukiwać firmowe treści w G Suite. Od Gmaila i Dysku po Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Kalendarz i inne usługi – w Google Cloud Search znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i otrzymasz trafne sugestie, które ułatwią Ci organizację pracy w ciągu dnia.
Kontrola administracyjna Zarządzanie firmowym pakietem G Suite

Dzięki łatwemu dodawaniu użytkowników, funkcjom zarządzania urządzeniami i konfiguracji zabezpieczeń oraz innych ustawień Twoje dane pozostaną bezpieczne. Administracja nie powinna być czymś, co wymaga podręcznika.
Vault Zarządzaj pocztą i rejestrowanymi czatami w swojej organizacji. Przechowuj te dane, przeszukuj i eksportuj.
Urządzenia mobilne Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Dbaj o wygodę pracowników i bezpieczeństwo danych dzięki łatwej do skonfigurowania funkcji zarządzania urządzeniami mobilnymi z systemem Android, iOS lub Windows i pozostałymi smartfonami.

Social Media: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter