Znajdź swoją domenę
Promocje!: .pl 10 zł, .eu 19 zł, nowe globalne od 69 zł
Odnowienie do dnia
Odnowienie do dnia

Usługa pozwala na odnowienie domen polskich na dowolną liczbę dni, jednakże nie mniej niż 30, ale nie więcej niż rok (np. 33 dni, 100 dni, 253 dni).  Faktura proforma dostępna jest po wystawieniu w Panelu Abonenckim sekcji Faktury > Proforma nieopłacone.

Usługa ta pozwala na wyrównywanie okresów abonamentowych dla zakupionych domen i otrzymywanie faktury za usługi odnowienia tychże domen w jednym terminie.
Opcja na domenę
Opcja na domenę

Usługa polegająca na prawie bezwzględnego pierwszeństwa do rejestracji nazwy domeny, która została zwolniona.
Dotyczy tylko domen polskich, zakładana jest na okres 3 lat.
Po zrealizowaniu opcji usługa rejestracji domeny jest płatna wg obowiązującego Cennika.

Odnowienie z okresu kwarantanny
Odnowienie z okresu kwarantanny

Okres kwarantanny, to okres, w którym domena, która była wcześniej zarejestrowana, nie została odnowiona przed upływem okresu abonamentowego i jest zablokowana przez Rejestr (nie jest aktywna). Taką domenę można jeszcze odzyskać i ponownie aktywować (zanim zostanie skierowana przez Rejestr do powtórnej rejestracji). Odnowienie domeny z okresu kwarantanny wymaga wniesienia opłaty według obowiązującego Cennika.
Nie wszystkie Rejestry Nadrzędne umożliwiają odnowienie nazwy domeny z okresu kwarantanny. Zapoznaj się z wyjątkami »

Zmiana danych abonenta
Zmiana danych abonenta

Wniosek dotyczący zmiany danych Abonenta można wypełnić jedynie w przypadku jeżeli nie zmienia się podmiot, a jedynie dane Abonenta; jeżeli zmienia się numer NIP firmy należy wypełnić wniosek cesji domeny i utworzyć nowe konto dla strony przejmującej.

W naszym serwisie usługa zmiany danych Abonenta jest bezpłatna. Wyjątek stanowią domeny .fr i .lu – operacje dla tych rozszerzeń są płatne wg obowiązującego cennika.

Transfer domeny
Transfer domeny

Transfer domeny to inaczej zmiana firmy obsługującej domenę – Rejestratora domeny.

Procedura przeniesienia domeny do naszego serwisu jest zawsze bezpłatna!

Transfer domen europejskich, globalnych i narodowych jest tzw. transferem odnawiającym. W momencie transferu należy odnowić domenę – opłata za transfer równa jest kosztowi rocznego odnowienia oraz wydłuża jej ważność o rok.

Transfer domeny z kwarantanny z odnowieniem
Transfer domeny z kwarantanny z odnowieniem

Dla domen polskich cena transferu domeny z kwarantanny z odnowieniem zgodna jest z ceną odnowienia danej domeny z okresu kwarantanny (podanej w Cenniku).
Dla domeny w stanie kwarantanny (domeny nieaktywnej, która może być odnowiona przez obecnego Abonenta) można przeprowadzić procedurę transferu do naszego serwisu od innego rejestratora.

Ukrywanie danych Abonenta
Ukrywanie danych Abonenta

Dla wybranych domen globalnych i domen narodowych innych niż polskie możliwe jest założenie opcji ukrycia danych Abonenta. Opcja zakładana jest na wniosek Abonenta, po przesłaniu prośby z autoryzowanego adresu e-mail oraz uiszczeniu opłaty za wykonaną usługę zgodnie z Cennikiem podanym na stronach serwisu.

Lista domen, dla których możliwe jest założenie opcji ukrycia danych znajduję się w dziale Pomoc Polityka prywatności »

Pokaż pełny cennik »


Social Media: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter