Polityka prywatności I rejestracjadomen.pl

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

- wyciąg z Regulaminu serwisu RejestracjaDomen.pl

pkt. VIII

  1. Dane osobowe i kontaktowe Użytkownika, podawane przez niego przy rejestracji lub następnie przez niego aktualizowane, mogą być wykorzystywane przez Usługodawcę wyłącznie w celach księgowych, do kontaktowania się z Użytkownikiem w związku z wykonywaniem umowy o świadczeniu usług przez Usługodawcę na rzecz Użytkownika, jak również powiadamianiu Użytkownika o spółce, zmianach obowiązujących regulaminów, informacji związanych z funkcjonowaniem serwisu RejestracjaDomen.pl, informacji o usługach świadczonych przez Usługodawcę.
  2. Usługodawca ma prawo, w celu wykonania usługi i w zakresie niezbędnym w celu jej wykonania przekazać dane osobowe Użytkownika:
    • w przypadku korzystania z płatności kartą płatniczą: Dotpay S.A., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków, NIP: 634-26-61-860, nr KRS: 0000296790, REGON: 240770255.
    • w przypadku korzystania z usługi rejestracji domen i obsługi nazw domen- do Rejestratora domen, którego dane dostępne są na stronach serwisu RejestracjaDomen.pl oraz do Rejestrów Nadrzędnych zarządzających daną domeną;
    • w przypadku korzystania z pozostałych usług: do podmiotów pośredniczących w wykonaniu Usługi, których dane dostępne są na stronach serwisu RejestracjaDomen.pl;
  3. Usługodawca nie udostępnia danych osobowych Użytkownika innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów wskazanych w pkt. VIII.2 niniejszego Regulaminu, organów państwowych posiadających uprawnienia wynikające z obowiązujących przepisów prawa oraz podmiotów trzecich, gdy jest to niezbędne dla wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez podmiot trzeci, któremu dane są przekazywane.
  4. Użytkownik, w momencie rejestracji usługi w serwisie RejestracjaDomen.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Usługodawcę, ma prawo do ich dostępu oraz poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Zbiór danych osobowych serwisu RejestracjaDomen.pl jest zgłoszony w GIODO.

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter