Hosting SSD NVME z LiteSpeed. Standardowa migracja za 0 zł!

 

Domeny Rejestracja
.academy 219,00 zł
.actor 449,00 zł
.agency 149,00 zł
.bar 419,00 zł
.bargains 219,00 zł
Domeny Rejestracja
.beer 219,00 zł
.berlin 329,00 zł
.bid 219,00 zł
.blog 199,00 zł
.company 179,00 zł

CZYM SĄ NOWE DOMENY GLOBALNE?

 

czym są nowe domeny globalne

Nowe domeny globalne powstały z myślą o dynamicznym rozwoju światowego rynku domen. Nowopowstałe rozszerzenia typu .bike, .holdings, .camera związane bezpośrednio z branżą lub tematyką strony pozwolą właścicielom na zwiększenie swojej pozycji w ogólnodostępnych wyszukiwarkach, zwłaszcza, jeśli dotychczas mieli problem ze znalezieniem właściwego adresu wśród popularnych końcówek np. .PL czy .COM.

Nowe domeny globalne to także wyraz prestiżu i wyróżnienia się z tłumu setek milionów ‘zwykłych’ rozszerzeń.  Zwłaszcza, jeżeli postawimy na globalny a nie lokalny rozwój i zasięg naszej strony www. Przykładowo, zamiast rejestracji domeny firmakowalski.com.pl można zarejestrować kowalski.company a zamiast domeny studiofotograficzne.waw.pl można wybrać warszawa.photography.

 

jak zarejestrować

Rejestracja nowych domen globalnych nie różni się niczym od rejestracji innych końcówek.  Wybór nowych rozszerzeń jest naprawdę imponujący – możemy wybierać spośród kilkudziesięciu nowych nazw o różnorodnej tematyce: usługowej, sportowej, technologicznej, społecznościowej, geograficznej.

.BIKE, .GURU, .LAND, .ESTATE, .SHOES, .TECHNOLOGY, .TIPS, .GALLERY, .GRAPICS, .CAMERA, .CLOTHING – to tylko część rozszerzeń, które czeka na Ciebie. Uprzedź innych i bądź pierwszy!

JAKIE SĄ ZASADY ZARZĄDZANIA NOWYMI DOMENAMI?

 

jak zarejestrować

Transfer nowych domen do naszego systemu jest darmowy i, tak jak w przypadku zwykłych domen globalnych i niektórych domen narodowych, wiąże się jedynie z koniecznością odnowienia domeny na kolejny okres abonamentowy. Nowe domeny globalne mogą być rejestrowane na okres 1-10 lat.

Nazwa domeny może zawierać 3-63 znaków, jednak nie mogą to być znaki narodowe np. ą, ę, ć, ź. Przy wyborze nazwy domeny należy pamiętać, by nie naruszała ona czyjegoś znaku towarowego z listy TRADEMARK CLEARINGHOUSE ».

 WIĘCEJ INFORMACJI »

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter