Hosting SSD NVME z LiteSpeed. Standardowa migracja za 0 zł!

20 lat rejestracjadomen.pl I rejestracjadomen.pl

Razem z wami od 20 lat. Dziękujemy!

Razem z wami od 19 lat. Dziękujemy!

Już od ponad 20 lat świadczymy usługi w zakresie rejestracji i obsługi nazw domen. Nasze wieloletnie doświadczenie i ścisła współpraca z najważniejszymi światowymi instytucjami administrującymi domenami przekładają się na bogatą ofertę domen i wysoką jakość świadczonych usług. W ofercie posiadamy obecnie prawie 1000 rozszerzeń nazw domen z całego świata: polskich, europejskich, globalnych, narodowych, nowych domen globalnych.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy także dodatkowe usługi dla e-biznesu, takie jak hosting ,certyfikaty SSL, programy antywirusowe oraz dodatki wspomagające rozwój e-biznesu. Nasze rozwiązania hostingowe oparte są na wiodących na rynku rozwiązaniach cloudowych.

Wysoką jakość obsługi Klientów serwisu RejestracjaDomen.pl zapewnia zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Nasze telefony są zawsze odbierane i żaden przesłany e-mail nie pozostaje bez odpowiedzi.

Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim.

Naszym wyróżnikiem jest także unikalna, niezawodna infrastruktura, którą tworzą najwyższej jakości: nowoczesne centrum danych, najnowszej generacji sprzęt i łącza, najwyższe na rynku parametry bezpieczeństwa.

 

 

Nowoczesne Centrum Danych

Nowoczesne Centrum Danych

Nasze dane kolokowane są w dwóch warszawskich centrach kolokacji. O wyborze centrów przesądziły ich unikatowe cechy, na które składają się między innymi:

- monitoring przemysłowy 365/24/7
- podział obiektu na nadzorowane elektronicznie strefy bezpieczeństwa;
- unikatowy system elektronicznej ewidencji kluczy dostępu;
- wdrożony system jakości obejmujący restrykcyjne procedury bezpieczeństwa
- system zasilania obiektu z sieci energetycznej z dwóch niezależnych źródeł;
- system awaryjnego podtrzymywanie napięcia (awaryjne zasilacze UPS i agregaty prądotwórcze);
- nowoczesny przeciwpożarowy system gaszenia gazowego;
- zapasowe centrum zarządzania w odległości kilku km od obiektu, gotowe do natychmiastowego wykorzystania w razie potrzeby;

Powyższe cechy obiektu pozwalają na praktyczne wyeliminowanie jakichkolwiek punktów awarii.

 

Nowoczesne Centrum Danych

Najnowszej generacji sprzęt i łącza
Najnowszej generacji sprzęt i łącza
Pracujemy na najnowszej generacji serwerach firm Dell oraz Supermicro. Stosowane przez nas rozwiązania chmurowe wymagają umieszczania maszyn wirtualnych na macierzach dyskowych. Nasze macierze dyskowe to najnowszej generacji macierze działające w technologii iSCSi, posiadające redundantne kontrolery, dzięki czemu maszyny wirtualne pracują bez przerwy a dane Klientów utrzymywane zachowując najwyższe standardy.
Korzystamy z dwóch niezależnych dostawców łączy. Oprócz pętli światłowodowej, w którą wyposażone jest nasze Centrum Danych, wybraliśmy dodatkowego znanego na rynku operatora, zapewniającego zwielokrotnione łącza transmisji danych, redundancję urządzeń sieciowych w naszym szkielecie sieci teleinformatycznej oraz zdublowane krytyczne elementy sieciowe urządzeń aktywnych.
 
 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo danych i stabilność aplikacji do jeden z najistotniejszych elementów zarządzania naszej platformy. Od początku działalności koncentrujemy się na zapewnieniu naszym Klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa powierzonych danych. Stale inwestujemy w innowacyjne rozwiązania sprzętowe i technologiczne. Przez 20 lat działalności, mając świadomość newralgicznych punktów możliwych awarii, stworzyliśmy dla Państwa usługi zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa i niezawodności. Nasze Centrum Danych oraz zastosowany sprzęt i łącza a także wdrożenie innowacyjnych rozwiązań cloudowych e tworzą zintegrowany technologicznie i organizacyjnie najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i stabilności aplikacji. Nad bezpieczeństwem Państwa danych czuwa zespół wykwalifikowanych administratorów sieci pracujących w systemie 365/24/7 wspomagany dodatkowo przez dwa niezależne systemy monitoringu ciągłości działania systemu.
 

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter